Fullstack fejlesztő - Remote

Pozíciócsoport:
IT
Munkavégzés helye:
Budapest
Teljes munkaidő
Nyelvismeret:
Középfok B - Angol
Kategória:

IT / Informatika

Programozó

Ügyfelünk pénzügyi szektor számára biztosít informatikai megoldásokat. Bővülő csapatukba keresünk Fullstack fejlesztőt

Feladatok:

  • pénzügyi, oktatási szoftverek fejlesztése, tesztelése és integrációja
  • hibajavítás és algoritmusok/megoldások megvalósítása
  • folyamatos termék- és folyamatfejlesztés
  • kapcsolattartás a társterületekkel, ügyfelekkel

Elvárások

  • minimum 2 év - webes fejlesztésben szerzett - szoftverfejlesztői tapasztalat
  • erős NodeJS és React ismeret
  • full-stack ismeret és hajlandóság frontend és backendre is
  • build automatization tool-ok ismerete
  • más frontend keretrendszer pl. Angular ismerete
  • UX/UI szemlélet
  • cloud (Azure) tapasztalat
  • agilis módszertanok
  • banki, biztosítói vagy oktatási domain ismerete
  • nyitottság, határozottság,
  • rugalmasság, jó kommunikációs képesség
  • utazási hajlandóság
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő
  • opcionálisan 100% remote munkavégzés
  • modern technológiák használata
  • modern munkakörnyezet, tetőteraszos iroda panorámával
  • belső karrierút, szakmai fejlődés támogatása
  • versenyképes (szakértelemnek, tapasztalatnak megfelelő) fizetés

Hogy zajlik nálunk a kiválasztási folyamat?

Miután megkaptuk a jelentkezésed, telefonon keresünk, röviden ismertetjük, milyen pozíciót/pozíciókat tudunk számodra ajánlani szakmai tapasztalatod alapján.
Ha szimpatikus számodra az általunk kínált lehetőség, egyeztetünk egy időpontot, és részletesebben is elbeszélgetünk karrierterveidről egy online interjú keretében. A kiválasztási folyamat során a pozícióért felelős toborzóval tartod a kapcsolatot, aki folyamatosan informál majd az egyes lépésekről.

Tanácsadónk továbbítja jelentkezésed az ügyfelünk számára.
Ügyfeleinknél maximum 2 körös, HR és szakmai interjúra számíthatsz, ahol részletesen mesélnek neked a cégről, pozícióról, projektről, juttatásokról.

Az interjúk után mindig adunk visszajelzést.
A folyamat a kölcsönös pozitív visszajelzések függvényében egy írásbeli ajánlattétellel zárul, melyet szerződéskötés követ, aminek veled együtt örülünk.

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat. Bátran jelentkezz, még ha nem is mindenben felelsz meg az állásajánlatban leírtaknak!
További információért keress minket: IT@getwork.hu .
Köszönjük a jelentkezésedet! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Loading…
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók