Technikai operátor-Oroszlány

Pozíciócsoport:
Fizikai
Munkavégzés helye:
Oroszlány
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva
Kategória:

Betanított / Fizikai / Segédmunka

Gyári munkás

Technikai Operátor

Partnercégünk Magyarországon több mint 15 éve van jelen. Világszerte olyan turbófeltöltő rendszereket készítenek, melyeknek döntő szerepük van a vezetési élmény és az üzemanyag fogyasztás javításában, valamint a környezetbarát járművek fejlesztésében.

Amennyiben rendelkezel műszaki beállítottsággal és akár ezen felül még műszaki területen szerzett tapasztalattal, akkor TÉGED KERESÜNK!

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • Termelési terv alapján kiírt termék legyártása
  • Gyártásközi berendezések működtetése, terv szerinti átszerelése
  • Gépi folyamatban előforduló szerelési- és minőségi hibák elhárítása
  • Operátori karbantartás elvégzése, hiba esetén karbantartás segítése, támogatása
  • Részvétel a megelőző karbantartási feladatok ellátásában és fejlesztési projektekben

AMIT ELVÁRUNK:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszak 8 órás munkarend vállalása (kezdetben akár 2 szak 8 óra)
  • Nem ismeretlen szó számodra a tolómérő, műszaki rajz fogalma
  • Felhasználói szinten tudod kezelni az Excel és Word programokat
  • SAP alapszintű ismerete előnyt jelent, de nem feltétel

AMIT BIZTOSÍTUNK SZÁMODRA:

  • Havi ösztönző bónusz
  • SZÉP-kártya juttatás
  • Műszakpótlékok
  • Ingyenes céges buszjáratok Tatabánya és vonzáskörzetében
  • Extra szabadság a munkaviszonyban töltött évek alapján
  • Fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye - Oroszlány

"Jelentkezem" gomb megnyomásával.

További információ az alábbi telefonszámon kérhető: +36 20 852 8935 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük, Nálunk TE vagy a legfontosabb! Vigyázzunk egymás egészségére!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Loading…