PLC technikus munkatárs - Körösladány

Pozíciócsoport:
Fizikai
Munkavégzés helye:
Körösladány
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva
Közvetítés
Teljes munkaidő

PLC technikus

Partnercégünk közép-kelet-európai régióban 1987 óta van jelen. Hazánkban közel 1.000 embernek ad munkát. Körösladányi telephelyükön mosó- és háztartási tisztítószereket gyártanak.

Feladataid lesznek:

  • Általános vezérléstechnikai hibaelhárítási feladatok ellátása automatizált/ félautomata termelési célgépeken, szállítószalagokon, címkéző- és csomagolóképeken
  • Gépek üzemeltetése során fellépő hibák okának feltárása, azonnali javítása
  • Üzemvitel folyamatos működésének támogatása (hibakeresés, optimalizálás)

Amit biztosítunk számodra:

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat, tömegközlekedés)

Amit tőled elvárunk:

  • Szakirányú végzettség (mechatronika, vezérléstechnika)
  • Műszaki dokumentáció olvasási ismeretek
  • Termelőberendezések javításában szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés a hibajavítások során
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Előnyt jelent: alapszintű angol nyelvtudás, mechatronikai ismeretek, robot- és szervo kezelési ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Körösladány

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével vagy telefonon:

+36 20 4447400 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848